hlavní strana

Nabízíme

01

Srpen

2017

Rubrika 4

Živá kubánská hudba

Každou středu a čtvrtek u nás můžete zažít živé vystoupení. Zajímá Vás více? Neváhejte nás kontaktovat.

více

30

Prosinec

2016

Rubrika 4

Silvestr 2016

New Year´s Eve Vítejte v Casa Havana, klasickém koktejlovém baru připomínající atmosféru 30.let 20.století a Velkou prohibici v USA. Dnes se ale znovu vztahy mezi Kubou a USA uvolňují. Připravili jsme pro vás čtveřici koktejlů. Dva jsou klasické kubánské s USA twistem, další dva pochází z velkých amerických měst a my do nich přidali

více

22

Srpen

2016

Rubrika 4

Food Parade 2016

Festival jídla a pití. Letos již po 3 se náš bar zúčastní foodparade v Trojském zámku 3.-4.září. Připravili jsme pro vás skvělé koktejly jako i v minulých letech a pokud vám zachutnají natolik, že byste si je chtěli vzít i domu, tak máte tu možnost v podobě námi lahvovaného drinku.

více

08

Červen

2016

Rubrika 4

Kryštof na Haiti

V polovině května jsem se zúčastnil historicky prvního globálního finále Clairin World Championship na Haiti. Jak jsem se tam octl? Jak soutěž probíhala? A jaká je hostitelská země a její obyvatelé? Všechno to se vám pokusím přiblížit. O Haiti, jež se s Dominikánskou republikou dělí o ostrov Hispaniola, panuje spousta mýtů, dogmat a polopravd. Je

více

27

Duben

2016

Rubrika 4

the Chivas Masters cocktail competition

Dne 5.5. se koná jedna z nejprestižnějších barmanských soutěží a náš barman zde nebude chybět. Náš Kryštof bude bojovat o postup do celosvětového finále, které se koná v Shanghai. Bude se rozhodně na co koukat, jelikož každý účastník musí předvést tři odlišné koktejly. Sledujte FB a dozvíte se víc.

více

02

Únor

2016

Rubrika 1

11. Mezinárodní veletrh dřeva

Přijďte nás podpořit i na tak netradiční akci jako je výstava dřeva dne 4.-7. února. Těšte se na povídání o rumech z různých koutů země, které zrály právě v již zmíněném dřevě. Máte se opravdu na co těšit. Najdete nás v prvním patře v sekci umění dřeva.

více

14

Leden

2016

Rubrika 4

Vašek v národním finále World Class 2016

V pondělí se utkalo 23 barmanů o 6 míst do červnového českého národního finále soutěže World Class 2016. Naši barmani u toho nemohli chybět a dnes už víme, že Vašek v červnu bude bojovat o postup do světového kola. Více informací o průběhu se můžete dočíst zde: 

více

28

Prosinec

2015

Rubrika 4

Silvestr 2015

Nesehnali jste narychlo letenky na Kubu na tak výjimečný den jako je Silvestr? Nevěšte hlavu. V našem baru máme kubánskou atmosféru i na Silvestra. Navíc jsme pro Vás namíchali na tento den i netradiční čtyřchodové menu z koktejlů, které jste v životě neměli. Rezervujte si místa ihned.  

více

11

Listopad

2015

Rubrika 4

7. narozeniny baru

Vážení hosté, přijďte dne 19.listopadu zapít naše již 7. narozeniny a užijte si tak atmosféru karibského ostrova svobody. Budeme připravovat drinky speciálně na tuto událost ze 7 letého rumu. To si přece nesmíte nechat ujít. Budeme se na Vás těšit.

více

18

Září

2015

Rubrika 4

Zažij město jinak.

Náš bar se v sobotu zúčastnil akce „zažij město jinak“. Ti, kteří se účastnili se mohli podívat například na whiskovou degustaci nebo ochutnat skvělé drinky na ulici s doprovodem Dos Cubanas. Co je Zažít město jinak? Sousedské slavnosti Zažít město jinak (ZMJ) se budou v roce 2015 konat již desátým

více

hlavní strana

nahoru