hlavní strana

Archive

01

Srpen

2017

Santa Teresa Orange

Směs rumů vyrobených kontinuální destilací, které zrály až deset let v dubových sudech jak z amerického bílého dubu, tak z francouzských dubů Limousine. Pomerančová chuť vzniká macerací přírodní a chemicky neošetřované pomerančové kůry v rumu.

více

11

Prosinec

2015

Flor de Caña Centenario 18 Years

Směs jen 18-ti letých rumů z Nikaragui přináší rumy destilované v koloně z melasy. Značka Flor de Caña patří mezi single estate rumy, což znamená, že jsou při výrobě rumu ve všech surovinách a postupech soběstační.

více

11

Prosinec

2015

Mombacho Reserva 8 Años

Chuť rumu Mombacho je ovlivněna lávovým podložím, na němž roste cukrová třtina použitá k jeho výrobě.

více

11

Prosinec

2015

Cacique Ron Añejo

Základ směsi pro rumy Cacique vyrábí lihovar Destilerias Unidas S.A. vyrábějící také rumy Diplomático. Značka je oblíbená na domácím trhu, kde je také nejprodávanější. Cacique Ron Anejo je směsí 7 stařených rumů, které pocházejí ze 3 odlišných destilačních zařízení a má typický melasový charakter.

více

11

Prosinec

2015

Santa Teresa 1796

Prvotřídní rum oslavující založení lihovaru se míchá systémem „solera“, ve kterém navěky koluje určitá část uloženého rumu – „crianza“, která zraje v limuzinských dubových sudech alespoň 15 let

více

11

Prosinec

2015

Pampero Aniversario

Směs skrývající 2 až 8 leté rumy byla poprvé namíchána v roce 1963 k příležitosti 25.výročí založení značky. Nyní je to jeden z nejoblíbenějších venezuelských rumů. Pampero má ve znaku gauca, pasáka z Pampy, který přinášel rumy ze Střední Ameriky.

více

09

Prosinec

2015

Ocumare Golden Reserva 12 Anos

12letý rum z kraje kávy a kakaa. Právě tyto plodiny se projevují v chuti a vůni rumu nejvíce.

více

09

Prosinec

2015

Diplomático Ambassador

Blendmaster Tito Cordero vytvořil Ambassadora a získal za něj ocenění Master blender roku 2012, pouze z těžkých kotlíkových rumů, které zrály 12 let v dubových sudech po whisky, dále 2 roky v sudech po sherry. Rum má více alkoholu a proto nebyla nutná studená filtrace, díky čemuž ve vzorku zůstávají

více

09

Prosinec

2015

Diplomático Single Vintage rum

Rumy Diplomático obsahují nejen melasu s 60% podílem cukru, ale také panenskou šťávu ze třtiny. Z té nejlepší části sklizně vytvářejí úžasné ročníkové rumy. Aktuálně nabízíme ročník 2000 a 2001, zrající např. také v sudech po single malt whisky.

více

09

Prosinec

2015

Diplomático Reserva Exclusíva

Na etiketě rumu najdete Dona Melendeze, který byl v kraji znám jako sběratel ušlechtilých rumů. 80% blendu tvoří težké kotlíkové rumy, které zrály 12 let. Na závěr je část směsi míchána s trochou třtinového cukru, aby byl zvýrazněn chuťový profil.

více

hlavní strana

nahoru