hlavní strana

Archive

15

Prosinec

2015

Dillon Dark Cigar Reserve

Značka Dillon nepoužívá apelační kritéria a jde si svou výrobní cestou. Cigar Reserve zraje 3 roky v dubových sudech a svou kořenitostí se hodí k výrazným doutníkům.

více

15

Prosinec

2015

Trois Riviéres Cuvée de L´Oceán

Agricole rum vyráběný fermentováním a destilováním šťávy cukrové třtiny z prvního lisování dle podmínek apelace A.O.C. Martinique. Jedná se o naprosto ojedinělý rum, který se vyrábí z cukrové třtiny, jež roste téměř ve vodě v nejjižnější části Martiniku. Pocítíte mineralitu a mořskou vodu.

více

15

Prosinec

2015

Saint James aged 12 Years

Dvanáctiletá směs zemědělských rumů z Martiniku a západoindický blend, který se stal velmi populárním v tehdejší Nové Anglii. Skvostný Agricole!

více

15

Prosinec

2015

Saint James Cuvée 1765

Krásný rum vyrobený k 250.výročí nejen založení značky Saint James, ale také počátku výroby rumů ve francouzských koloniích a zákazu výroby rumu Ludvíkem XIV. Ve Francii. Doba zrání se neudává, víme pouze, že zraje poměrně rychle v malých dubových soudcích.

více

15

Prosinec

2015

Saint James Royal Ambré

Značka St. James vyrábí rumy již od r.1765 a nadále produkuje rumy velmi tradiční, suché a náročné na konzumaci. Tento 2-letý zemědělský rum skrývá dřevitá a pepřová aromata a je lahůdkou pro milovníky náročných rumů. Vyzkoušejte z něj old fashioned!

více

15

Prosinec

2015

Rhum JM Cuvée Prestige Cristal

Pozor přátelé! Naprosto výjimečný zemědělský rum! Směs je tvořena tím nejlepším, co lihovar za poslední století vyprodukoval! Stáří směsí je více jak 10 let a není pochyb, že bylo docíleno nevšedního Cuvée 500 lahví!

více

15

Prosinec

2015

Rhum JM V.S.O.P.

V.S.O.P. zraje 3 roky ve znovu vypálených sudech po bourbonu. Následně se na poslední rok nechá dozrát v nepoužitých, lehce vypálených sudech z amerického dubu. Značka JM používá vodu ze sopečného pohoří Mt. Pelée, což dodává rumu odlišný charakter.

více

15

Prosinec

2015

Rhum JM Blanc AOC

Naprosto tradiční pálenka ze šťávy cukrové třtiny nesoucí ochrannou známku rumů z Martiniku. Má krásný ovocný charakter ilustrující rozdíl mezi zemědělskými a průmyslovými rumy. Z tohoto rumu připravujeme například Canchancháru nebo Ti´Punch.

více

hlavní strana

nahoru