hlavní strana

Archive

16

Prosinec

2015

Old Monk 7yo

Indický, jeden z nejprodávanějších rumů světa, založen v Hymaláích v roce 1855 pro výrobu piva mnichy. V 50.letech začal podnik vyrábět také rum. Nyní ochutnáváme minimálně 7-mi letou směs melasových rumů.

více

16

Prosinec

2015

Don Papa

Don Papa je malosériově vyráběn na ostrově Negros na Filipínách. Je inspirovaný revolucionářem Dionisem Magbuelasem, známým jako Don Papa, který vedl boj proti španělské nadvládě na Filipínách. Šťávy z cukrové třtiny jsou fermentovány, destilovány a následně uloženy do sudů z amerických bílých dubů ve skladech na úbočí pohoří Mount Kanlaon.

více

16

Prosinec

2015

Bundaberg Overproof

Jeden z nejprodávanějších australských spiritů je Bundy OP melasovou zajímavostí.

více

16

Prosinec

2015

Takamaka Bay St. André Aged 8 Years

Mladá palírna Trois Fréres založená roku 2002 vyrábí tento 8 let starý rum ze zelené šťávy cukrové třtiny – „Vesou“. Ta kvasí až 5 dnů v kádích a následně se destiluje v kotlících. Na závěr je přimícháván do směsi karamel, vanilka a jiná koření, což vytváří velmi specifický výsledek.

více

16

Prosinec

2015

Ryoma Oak Cask 7yo

Jsme moc rádi, že máme v naší nabídce také tento rum z Japonska, který se vyrábí z čerstvé šťávy cukrové třtiny. Ano, je to agricole! Jste milovník silnějších, ostrých a suchých rumů? Ochutnejte ho.

více

hlavní strana

nahoru