O baru

Náš „classic cuban“ bar jsme pro vás otevřeli již v roce 2008. Od té doby se nám podařilo zamilovat si rum a šířit jeho osvětu mezi naše hosty. Díky neklesající oblibě tohoto destilátu se naše rumové menu neustále mění a rozšiřuje a tak si každý jeho milovník přijde na své. Proto si naši hosté velmi oblíbili různé rumové degustace, na kterých se o rumech dozvědí mnoho zajímavostí.

bar_DSC4190 kopie

V našem koktejlovém menu, které vždy reflektuje moderní barové trendy, si každý host vybere svůj oblíbený drink nebo milovníkům klasiky barmani připraví koktejly na míru. Suroviny, které používáme, jsou vždy unikátní a netradičně zpracované a při jejich výběru akceptujeme sezonní vlivy.

_DSC0074casa (8)_DSC0625

Naši hosté si velmi oblíbili i různé dárkové poukázky, které vytváříme dle jejich konkrétních požadavků. Oblíbené jsou rovněž různé firemní večírky, rozlučky se svobodou, nebo narozeninové oslavy. Pro menší skupiny máme připravený salonek, který jim zajistí i větší soukromí.

_DSC4181 kopie_DSC0546 kopie

Karibskou atmosféru dotváří i interiér vycházející z jednoduchého koloniálního stylu, stěny jsou obloženy tmavým dřevem, doplněné autentickými fotografiemi zachycujícími Kubu a kubánský životní styl. Fotografie byly pořízeny přímo na Kubě při našich návštěvách tohoto ostrova. A aby byla atmosféra dokonalá, vystupují v baru i latinskoameričtí hudebníci.

DSC_0004m_DSC_0086m_DSC_0325

V teplých měsících roku otevíráme pro naše hosty i malou zahrádku, která je malou oázou klidu v rušném velkoměstě. A k rumu patří i doutníky, které si právě zde mohou jejich vyznavači vychutnat.

_DSC1762_DSC1736 kopie

Aby byly naše služby co nejkvalitnější, zaměřujeme se i na přístup našeho týmu k hostovi, na kvalitu drinků i servisu a na jeho znalosti. Proto velice pečlivě vybíráme každého zaměstnance a soustřeďujeme se na pravidelné školení a tréningy.